Меню
RIZOMA Kids – це доступна професійна циркова освіта для дітей м. Бердичева та прилеглих сіл.

RIZOMA Kids – це повноцінна структурована програма з циркового мистецтва, до якої можуть долучитись діти будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. У школі створено умови для виховання 80 учнів.

У 2006 році було відкрито перший набір у студію. Займатися прийшло близько 100 дітей, люди приїжджали з Бердичева та сусідніх сіл. Одним з педагогів школи став перший тренер Залевського, Валентин Володимирович Моцний, який колись прищепив Анатолію любов до цирку.

Сьогодні школа є потужним джерелом можливостей розвитку дітей місцевої громади, починаючи від загальної фізичної підготовки та творчого розвитку до прямого шляху у професію.

Учні змалечку беруть участь у конкурсах та гастролюють світом. У студії було поставлено понад 50 номерів та створено три повноформатні шоу. Нині вихованці студії подорожують до Німеччини та Туреччини із цирковою виставою “Avatar”. Щороку на зимові свята на сцені резиденції діти презентують новий спектакль для жителiв мiста.

За 13 років існування із дитячої школи випустилося декілька поколінь артистів. Більшість з них закінчили Київську естрадно-циркову академію та будують успішні кар’єри в Україні та за кордоном. 20 випускників увійшли до складу трупи RIZOMA Show.

25
випускників обрали шлях артиста
50
сольних та групових номерів
3
повноформатних шоу
10
закордонних гастрольних турів

Галерея

Шоу «Аватар», тізер
Номер «Дерева» з шоу «Аватар»
Номер з кубами, шоу «Аватар»
З усіх питань звертайтесь за номером:

Заявка

Вітаємо!

Для пришвидчення процесу бронювання резиденції, будь ласка повідомте нас про деталі вашого запиту у формі поряд. Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
X

Вашу заявку успішно надіслано

Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
Сторінка
знаходиться у стані
розробки
rose

Якщо у вас є питання щодо послуг резиденції, зв’яжіться з нами

Ольга Крицька
Адміністратор