Меню

Після здобуття золота на міжнародному фестивалі у Парижі (1998) та фестивалі у Монте-Карло (1999) Анатолій започаткував власний театр, до якого увійшло 20 артистів різних жанрів, та здійснив постановку першого однойменного спектаклю “Rizoma”, у якому виступив не лише артистом, а й режисером, сценографом та художником по костюмах.

Театр став втіленням особливого стилю та філософського бачення Анатолія. За 22 роки у театрі було створено 5 циркових шоу та здійснено понад 20 гастрольних турів до країн Європи та Близького Сходу.

Із самого початку заснування театру Анатолій мріяв про місце, де можна було б створити інфраструктуру для реалізації будь-яких творчих ідей, репетицій театру, виховання нових поколінь артистів та творчого обміну між представниками спільноти.

Визнання та тривалий міжнародний досвід відкривали безліч можливостей залишитись жити за кордоном, однак він вирішив повернутися в Україну, і серед усіх можливих локацій для створення творчої бази обрав місто Бердичів, у якому народився і виріс.

У 2003 році Анатолій викупив занедбану будівлю колишнього Будинку культури на околиці міста (у якому нині знаходиться резиденція RIZOMA), який належав Івану Терещенко, видатному українському підприємцю, колекціонеру та меценату та протягом трьох років реконструював її, створивши повноцінний сценічний простір для роботи циркових, танцювальних та театральних колективів.

У 2006 році, як тільки ремонтні роботи було завершено, на базі простору розпочала роботу RIZOMA Residency, відкрила перший набір дитяча циркова студія.

За 14 років існування на сцені майданчика побувало близько 30 гостьових колективів та проектних команд.

Одними з перших стали артисти легендарного цирку Du Soleil. З 2007 по 2010 трупа тричі заїздила у резиденцію, аби відпрацювати вальтіжний номер “Banquin” для шоу “Quidam” та декілька номерів для шоу “ОVO”.

У різні роки у резиденції неодноразово базувалися арт-інкубатор Artil, освітні програми Zelenka Space Up, Інституту BioSoft і багато інших. Всього гостьові артисти створили у RIZOMA понад 25 постановок цирку та сучасного танцю.

А у 2019 році завдяки підтримці Українського Культурного Фонду було здійснено першу дитячу дослідницьку резиденцію “Цирк — Танець” за участі RIZOMA Kids (м. Бердичів), Totem Dance School (м. Київ) та Start Point Dance Studio (м. Рівне).

33
резиденти
28
постановок створено
11
освітніх програм
 

Можливо, тому, що простір постійно наснажений репетиціями та творчими пошуками, а, можливо, через природу та спокій маленького міста, які його оточують, артисти часто говорять про особливу тонку атмосферу потоку та вільного самовираження, яка існує у стінах резиденції. Багато хто зазначає, що, працюючи тут, їм вдається досягати стану глибинного занурення у творчий процес.

rose

Заявка

Вітаємо!

Для пришвидчення процесу бронювання резиденції, будь ласка повідомте нас про деталі вашого запиту у формі поряд. Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
X

Вашу заявку успішно надіслано

Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
Сторінка
знаходиться у стані
розробки
rose

Якщо у вас є питання щодо послуг резиденції, зв’яжіться з нами

Ольга Крицька
Адміністратор