Меню
RIZOMA Residency

RIZOMA Residency — це сценічний хаб, що спеціалізується на сучасному цирковому мистецтві, приймає представників танцювального сегмента та відкритий проектам інших спрямувань.

Напрямки діяльності

Резиденція-студія повного циклу – репетиційно-тренувальний простір та система послуг, що допомагають артистам цирку, танцю та театру створювати постановки від задуму до готового портфоліо.
Майданчик для реалізації різних форм проектів, таких як навчальна програма, арт-інкубатор, дослідження, фестиваль.
Проектна діяльність – здійснення освітніх, тренувальних, фестивальних та інших проектів для дітей, професійних артистів та аматорів.
Дитяча циркова студія – доступна професійна циркова освіта для дітей м. Бердичева та найближчих містечок і сіл.

Історія

Резиденцію було відкрито Анатолієм Залевським у 2006 році на базі арт-студії власного театру RIZOMA Show.

У 2019 році у тестовому режимі було запущено низку сервісів для артистів, представлених послугами власних майстерень театру та послугами на основі колаборацій із нішевими спеціалістами.

За 14 років роботи на майданчику було створено понад 25 постановок цирку та сучасного танцю. У резиденції неодноразово базувалися артисти цирку Du Soleil, арт-інкубатор Artil, програми фестивалю Zelenka Space Up і Інституту BioSoft.

33
резиденти
28
постановок
12
освітніх програм
Дізнатись більше

Місія

Слугувати плацдармом для розвитку циркового та інших напрямків сценічного мистецтва та створювати умови для розвитку творчої індивідуальності артистів та аматорів з України та світу.

Резиденція сприяє

Економічному становленню приватних колективів і розвитку кар’єри артистів цирку та інших спрямувань сценічного мистецтва.
Розвитку професійної спільноти в Україні та утворенню зв’язків між українськими та іноземними артистами, митцями та продюсерами.
Становленню міста Бердичів як центру сценічного мистецтва в Україні та закордоном, зростанню туристичної привабливості регіону.
Творчому розвитку дітей та юнацтва міста Бердичева та інших шляхом реалізації освітніх програм та фестивалів.
Основна цінність RIZOMA – гармонійний розвиток творчої індивідуальності. У майбутньому RIZOMA прагне наблизитись до статусу інституту гармонійного розвитку людини та створювати програми для артистів та аматорів, спрямовані як на творчий, так і на духовний аспекти.
rose
A. Залевський

Команда

Анатолій Залевський
Засновник, ідеолог

Ідеолог фестивалів та програм резиденції. Здійснює режисуру постановок за запитами резидентів.

Засновник, режисер, продюсер театру “RIZOMA Show”.

Володар золотої медалі Міжнародного фестивалю «Цирк майбутнього» у Парижі та медалі «Золотого Клоуна» Міжнародного фестивалю у Монте-Карло. Заслужений артист України.

Більше про Анатолія

Ольга Крицька
Адміністративна директорка, хореографка 

Ольга відповідає за комунікацію та якість сервісу. З нею ви спілкуєтесь під час оформлення заявки та щодо будь-яких питань про простір та послуги на час роботи у резиденції.

Артистка та хореографка цирку. Виступала у театрі RIZOMA Show. Працювала над хореографією ряду номерів для трупи цирку DuSoleil.

Станіслава Вакула
Хореографка та режиcерка

Здійснює режисуру постановок за запитом резидентів.

Режисерка та продюсерка театру “Rizoma Show” та дитячої циркової студії  “Rizoma Kids”.

Понад 16 років працює як хореографка та режисерка цирку в Україні та за кордоном.

Партнери

Запрошення до співпраці
Запрошуємо дитячі циркові, хореографічні та театральні школи до обговорення можливостей співпраці у розробці експериментальних проектів, фестивалів та літніх освітніх програм.
З питань партнерства звертайтесь за номером або поштою:

Заявка

Вітаємо!

Для пришвидчення процесу бронювання резиденції, будь ласка повідомте нас про деталі вашого запиту у формі поряд. Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
X

Вашу заявку успішно надіслано

Ми розглянемо ваш запит та сформуємо пропозицію протягом 24 годин.

У випадку, якщо у вас є термінові питання, зв’яжіться з нами за номером або поштою: +380 (67) 888 50 31 rizoma.residence@gmail.com
Сторінка
знаходиться у стані
розробки
rose

Якщо у вас є питання щодо послуг резиденції, зв’яжіться з нами

Ольга Крицька
Адміністратор